Haber

Ahmet Çolakbayrakdar muhtarlarla bir araya geldi

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Muhtarlarla birlikte Kayseri Kocasinan’da yapılacak çalışmaları değerlendiren Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, vatandaşlara daha keyifli ve ayrıcalıklı bir Kocasinan inşa etmek için var gücüyle çalıştıklarını vurguladı.

Erciyesevler Mahallesi’ndeki Sinan Cafe’de düzenlenen toplantıya Başkan Çolakbayrakdar’ın yanı sıra meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları ve ilgili birim yöneticileri katıldı. Muhtarlarla görüşmeye gelen Önder Çolakbayrakdar, onları tek tek dinleyerek taleplerini not aldı.

Mahallelerde yapılması gereken hizmetlerin birebir takipçisi olacaklarını ve analiz ettireceklerini vurgulayan Önder Çolakbayrakdar, hak ettiği halde Kocasinan’ı daha ileri noktalara taşımak için büyük çaba sarf ettiklerine işaret etti. ; “Öncelikle muhtarlarımıza teşekkür etmek istiyorum. Muhtarlarımızla birlikte mahallelerimizde yapılması gereken çalışmaları, devam eden hizmetleri ve her mahallemizde vatandaşlarımızdan bize iletilmek üzere muhtarlarımıza intikal eden bahisleri görüşmek üzere bir merkeze geldik. Muhtarlarımızla yaptığımız istişareler sonucunda tüm mahallelerimizi 10 bölgeye ayırdık. Mahalle muhtarlarımıza daha fazla zaman ayırabilmek ve toplantıları daha verimli hale getirebilmek için bu tür çalışmaları yürütüyoruz. Bu sayede her bölgenin ihtiyaç ve taleplerini muhtarlarımızdan daha çok dinliyoruz. Değişen kurallar içerisinde yeni aktivitelere ihtiyaç duyulabilir. Bu noktada istişareye değer veren bir yönetim anlayışıyla, belediyenin birim yöneticileri ve başkan yardımcılarıyla birlikte muhtar toplantılarımızda her mahallemizde vatandaşlarımızın taleplerini dinlemeye devam edeceğiz. Ardından mahallelerimizde yapılması gereken bu çalışmaların takipçisi olarak ihtiyaçları yerinde çözerek vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Bu noktada biz de işimizi en ince ayrıntısına kadar en verimli şekilde yaparak Kocasinan’a ve Kayseri’ye değer katacağız” dedi.

Mahalle muhtarları da mahallelere yaptığı hizmetlerden dolayı Önder Çolakbayrakdar’a teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu