Haber

AİLE ve Sosyal Hizmetler Bakanı, 60 Yaş Üstü Yetişkin Gençler Barış Bocce Ligi Şampiyonlarına Madalya Verdi

AİLE ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Antalya’nın Manavgat ilçesinde düzenlenen 60 Yaş Üstü Yetişkinler Gençler Barış Bocce Ligi’nde şampiyon olan takımın sporcularına madalyalarını verdi.

Bakan Mahinur Özdemir Göktaş, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen 60 Yaş Üstü Yetişkin Gençler Barış Bocce Ligi’nin final maçını Manavgat’taki bir otelde izledi. Bakanlığa bağlı 54 ildeki huzurevlerinde kalan vatandaşların da aralarında bulunduğu 114 grubun çabaları sonrasında Osmaniye Özden Huzurevi ile Aksaray Kadir Üçyıldız Huzurevi finalde buluştu. Final maçının başlama vuruşunu Bakan Göktaş yaptı. Karşılaşmada Aksaray Kadir Üçyıldız Huzurevi rakibini 12-7 mağlup ederek şampiyon oldu.

Törende dereceye girenlere ödülleri Bakan Mahinur Özdemir Göktaş tarafından verildi. Bocce Ligi’ne katılan takımları tebrik eden Bakan Göktaş, “Finale kalmanız büyük bir başarı. Hepiniz şampiyonsunuz. Bize bu keyifli dakikaları yaşattığınız için çok teşekkür ederim. Başarılarınızın artmasını diliyorum.”

Törende Antalya Valisi Hulusi Şahin, AK Parti Antalya Milletvekilleri Tuba Vural Çokal ve Kemal Çelik, AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin de hazır bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu