Haber

Altın Kızlar Uluslararası Marmara Cup Karate Turnuvasında Bilecik’i Temsil Etti

Uluslararası Marmara Kupası Karate Turnuvası’nda A Milli Kadro adına yarışan altın kızlar, Bilecik’i en iyi şekilde temsil etti.

İstanbul Hidayet Türkoğlu Spor Salonda başlayan Uluslararası Marmara Kupası Karate Turnuvası’nda milli takım adına mücadele eden 1308 Osmaneli Belediyesi takımının sporcuları başarılarına başarı katmaya devam ediyor. Karate eğitimi alan sporcular Gülce Beyza Göybulak, Aybike Kıyıcı, Hüma Zeynep Kaya ve İkbal Nisa Bozkurt üçüncülükle evlerine döndüler.

“Sporcularımızın her zaman yanındayız ve onları desteklemeye devam edeceğiz”

Katıldıkları her turnuvada yıldızlar gibi parlamaya devam eden sporcuları tebrik eden Osmaneli Kaymakamı Yüksel Ünal, “Katıldıkları her turnuvadan başarılı sporcularımız çıkıyor. Sporcularımızın üstün başarıları beni ve ilçemizi gururlandırıyor. İlçemizi en iyi şekilde temsil ettiklerini düşünüyorum” diyen Belediye Başkanımız Münür Şahini’yi, takımın antrenörleri Murat Salih’i, Tuba Kurnaz çiftini, sporcu kızlarımızı ve ailelerini şahsım ve kurumum adına kutluyorum. Sporcularımızın her zaman yanındayız ve onları desteklemeye devam edeceğiz” dedi. – BİLECİK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu