Haber

Altınkumspor, yeni yönetimiyle Aydın Süper Amatör Ligi’ne hazırlanıyor

İlk kez Aydın Üstün Amatör Lig’de mücadele edecek olan Altınkumspor’un yeni yönetim kurulu, ilçede görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Didim’de bir kafede düzenlenen kahvaltılı basın toplantısına Altınkumspor Kulübü Başkanı Özgür Makasçıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Basın toplantısında konuşan Kulüp Başkanı Makasçıoğlu, yeni yönetim kurulunu tanıtarak konuşmasına başladı ve “Bu sezon Aydın Süper Amatör Ligi’nde mücadele edeceğiz. 6 yıl Bu dönem futbol komitesini Başkan Yardımcısı Ali Cihan Doğan, altyapıdan sorumlu Başkan Yardımcısı Nuh Ali Yılmaz, Başkan Yardımcısı Yunus Genç, Serhat Gülen, Caner Pınarlı ve Atakan Erdoğan futbol komitesini, Akın Akbey ile yazışma ve ilişkilerimizi takip edecek. Aydın’da ASKF.”

Sezona yeni bir kadroyla başladıklarını kaydeden Makasçıoğlu, 1 milyon 250 bin TL bütçe oluşturduklarını belirterek, isim sponsorları, konserler, forma satışları ve bağışlarla bütçeyi oluşturmaya çalışacaklarını söyledi. Tesis için pazarlık yaptıklarını kaydeden Makasçıoğlu, altyapıyı da değerlendireceklerini söyledi.

Geçen dönem şampiyon olan takımı bozmak istemediklerini belirten Makasçıoğlu, kadroyu hazırlayıp ağustos ayı sonunda göreve başlamak istediklerini de dile getirdi. – AYDIN

haberbuyukorhan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu