Haber

Bayburt Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Mehmet Demirci için veda yemeği düzenlendi

Yayınlanan son KHK ile Adıyaman’a atanan Bayburt Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Mehmet Demirci için veda yemeği düzenlendi.

Veda yemeğinde konuşan Bayburt Valisi Cüneyt Epcim, Mehmet Demirci’nin adalet ve hukukun üstünlüğü için var gücüyle çalıştığını vurguladı. Bayburt halkının haklarını koruyan, yargılamayı adil ve tarafsız bir şekilde yürüten Lider Demirci’ye minnettarız, çalışmalarını takdirle karşılıyoruz.

belirtilmiş. Mehmet Demirci’nin yeni görevdeki başarısının devam edeceğine olan inancını da dile getirdi.

Bayburt Belediye Başkanı Pekmezci, Demirci’ye Bayburt’ta yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Yemekte konuşan Önder Mehmet Demirci, Bayburt’un küçük olmasına rağmen içinde yaşayanların yüreğinin büyük olduğunu vurguladı. Bayburt’un kendisi için pahalı bir il olduğunu belirten Demirci, buradan ayrıldığı için üzgün olduğunu ifade ederek, yemekte emeği geçen herkese teşekkür etti.

Bayburt Valisi Cüneyt Epcim, Belediye Başkanı Karar Pekmezci, Cumhuriyet Başsavcısı Huzeyfe Yücedağ, İl Emniyet Müdürü Nihat Uzun, İl Jandarma Komutanı Albay Dr. Talha Övet, İl Genel Meclis Başkanı Bülent Yardımcı, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri katıldı. – BAYBURT

cobanlarhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu