Haber

Canlı yayında sokak köpeği tartışması! Tansiyon birden yükseldi

Habertürk TV’de Mehmet Akif Ersoy’un sunduğu Ana Haber’de sokak köpeği sorunu tartışıldı. Yayına gazeteci Sevilay Yılman, Esra Topbaş ve hayvan hakları aktivisti Yasemin Babayiğit katıldı. Sevilay Yılman ve Yasemin Babayiğit yayında çatıştı.

“NÖTR OLDUĞUNDA TEMİZLİĞİ OLDUĞU” İDDİASI TARTIŞMAYI BAŞLATTI

Sokak köpekleri sorununa çözüm isteyen Yılman, hayvan hakları savunucusu Babayiğit’in sözlerine itiraz ederek, “Köpekler kısırlaştırılınca olur mu? Saçma sapan bir şeyden bahsediyorsunuz. 10 veterinerle görüştük. Kısırlaştırılanların saldırganlığı” dedi. hayvan bitmiyor böyle bir şey yok.Böyle bilimsel bir şey yok.Sadece popülasyonu durduruyorsunuz.” dedim.

Yılman’ın sözlerine Babayiğit, “Kısırlama ile hayvanın çiftleşme isteği hafiflediği için hayvanın hormonları daha sakin oluyor.” cevabı verdi.

“Çocuklar ölsün Yasmin Hanım ve lobisi popüler olacak”

Yasemin Babayiğit’in sözlerinin çelişkili olduğunu söyleyen Sevilay Yılman, “Böyle bir şey yok. Aksine ‘Ben bilim adamı değilim’ dediniz. İnsanlara küfür etsinler, linç etsinler…” dedi.

Yasemin Babayiğit’in bu sözlerine karşı, “Kamuoyunun önünde olan biri olarak eleştiriye daha açık olmalısınız.” Stüdyoda tansiyon yükseldi.

“FETÖ İLE ANLAŞTIM SENİNLE ANLAŞMADIM”

Yılman, “Yasemin Hanım ben FETÖ ile uğraştım, sizinle baş edemedim, sesimi kıstım biliyor musunuz?” ve bu kez Yasemin Babayiğit’ten, “FETÖ ile ilgili geçmiş açıklamalarınızı okudum.” ödenmiş.

Yılman son olarak “Benim ne açıklamam vardı, benim hakkımda Twitter’da ne yazmışlar. Takdir yok kardeşim çocuklar ölüyor, ailelere ses olmaya çalışıyoruz, sorun çıkarıyoruz” dedi. terimleri kullandı.

habersavastepe.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu