Teknoloji

Far Cry 7 İçin İlk Bilgiler Ortaya Çıktı! Çok Oyunculu Bir Proje de Geliyor!

 
Insider Gaming’in ortaya koyduğu bilgilere göre Ubisoft şu anda iki Far Cry oyunu daha geliştiriyor. Geliştirdiği oyunların başında Far Cry 7 ve bağımsız çok oyunculu Far Cry geliyor. Far Cry 7’nin kod adı Project Blackbird, çok oyunculu projesi ise Project Maverick olarak biliniyor.
 
Ubisoft’tan iki farklı Far Cry oyunu geliyor
 
 
 
Far Cry’ın yeni projeleri için gelen bilgiler bununla da sınırlı değil. Ortaya çıkan bilgilere göre Far Cry yapımcısı Dan Hay, bu iki oyunu tek bir proje olarak başlattı. Daha sonra Blizzard’a geçişiyle bu proje ikiye ayrıldı. Dan Hay ilk projeye başladığında Project Talisker olarak bilinen bu iki yapımın artık iki oyun daha olarak karşımıza çıkacağı belirtiliyor.
 
Öte yandan Far Cry 7’nin Alaska’da geçeceği aktarılıyor ve 2025 sonbaharında çıkacağı söyleniyor. Ubisoft Montreal ekibinin yoğun katılımıyla geliştirilen Far Cry’ın yeni oyunu, farklı oyun mekaniklerini de içeriyor. Bu oyun mekaniği, ganimet sandıkları, sırt çantası sistemi, sözleşmeler, kalıcı ölüm mekaniği ve daha fazlasını içerir.
 
Alaska’nın yırtıcı ve tehlikeli doğasında geçeceği belirtilen Far Cry 7 hakkında daha fazla bilgi yok. Insider Gaming tarafından yayınlanan bu bilgiden önce Ubisoft ile iletişime geçildi. Bilgilerin doğruluğu sorulduğunda, “Söylentiler veya spekülasyonlar hakkında yorum yapmıyoruz” yanıtı verildi.
 
Peki Far Cry 7 ve Far Cry’ın bağımsız çok oyunculu yapımlarından ne bekliyorsunuz? Yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu