Teknoloji

iPhone 4S’in 11 Yıl Önce Çekilen ve Hiç Yayınlanmayan Reklamında Oynayan Ünlü İsim

Apple’ın yayınlamadığı iPhone 4S reklamı ortadan geçen 11 yıl sonrasında bir toplumsal medya platformunda ortaya çıktı. Arşivde paylaşılan Apple iPhone 4S tanıtım görüntüsünde The Office oyuncusu John Krasinski yer alıyordu.

Apple, iPhone 4s modelini 4 Ekim 2011’de, Cupertino’da Apple Campus’de, “Let’s Talk iPhone” etkinliğinde tanıtmıştı. Steve Jobs’un olmadığı, Tim Cook’un sahne aldığı birinci iPhone etkinliğiydi.

Çift çekirdekli A5 çip, büsbütün yenilenen kamera, 1080p HD görüntü kaydı, iPhone 4s’in öne çıkan özellikleriydi. iPhone 4s ile birlikte iOS 5 tanıtılmış ve asistan Siri, o vakitten beri iPhone kullanıcılarına yardımcı oluyor. Bildirim Merkezi, iMessage, kilit ekranından kaldırılamayan Kamera uygulaması, PC’ye muhtaçlık duymadan iPhone’u ayarlama ve aktifleştirme, Apple’ın bulut depolama servisi iCloud, iOS 5 ile gelen yeniliklerden birkaçıydı.

John Krasinski’nin oynadığı, iPhone 4S reklamında sesli asistan Siri’nin yeteneklerine dikkat çeken tanıtım videosu yarıda kalmış gibi hissettirdiği için yayınlanmamış.

iPhone 4S’in 11 yıl sonra ortaya çıkan görüntüsünü buradan izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu