Haber

Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde açılan GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları büyük ilgi görüyor.

Karaman Gençlik ve Sporİl Müdürlüğü bünyesinde açılan “GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları” çocuk ve gençlerden yoğun ilgi görüyor.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde 64 antrenörün görev aldığı yaz. sporatletizm, badminton, basketbol, ​​bisiklet, boks, dart, eskrim, fitness, futbol, ​​güreş, halk oyunları, halter, hentbol, ​​judo, karate, masa tenisi, muay thai, okçuluk, avcılık ve atıcılık, eğlence sporları, satranç, tekvando tenis, voleybol, wushu, kung fu ve yüzme olmak üzere 26 spor dalında yetişen gençler hem eğleniyor hem de ilgili branşlarda temel eğitimler alıyor.

Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek yaptığı yazılı açıklamada, çocukların ve gençlerin yaz aylarını GSB Spor Okulları’nda geçirdiklerini belirtti.

Bebek, ifadesinde şu sözlere yer verdi:

Okulların tatil edilmesiyle birlikte binlerce öğrenci boş zamanlarını en verimli ve verimli şekilde değerlendirebilmek için il müdürlüğü bünyesinde uzman eğitmenlerimiz eşliğinde inançlı bir ortamda spor yapma imkanı buluyor. Buradan Türk sporuna kazandıracağımız yetenekli sporcularımızla birlikte inşallah ilimizi ve ülkemizi uluslararası arenada temsil edecek sporcular yetiştireceğiz. Tüm çocuklarımızı ve gençlerimizi GSB Spor Okullarımıza bekliyoruz.”

sabanozuhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu