Yaşam

MasterChef Yarışmacıları Kendilerine Söylenenleri Duyunca Gözyaşlarına Hakim Olamadı

MasterChef Türkiye yarın akşam yeni kısmıyla ekranlara gelecek. Değerli ve özel günleri asla es geçmeyen ve bu bahiste çalışmalarını sürdüren MasterChef grubu, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü de unutmadı. Yapım’ın yarışmacılara yaptığı sürpriz ile stüdyodakiler gözyaşlarına hakim olamadı. Gelin birlikte bakalım. ?

MasterChef Türkiye’nin yeni kısım fragmanı yayınlandı. Yarışın sonlarına yanlışsız yaklaşırken sırf hırs dolu oyunlar değil, özel günlerde yapılan etkinlikler de son derece dikkat çekiyor.

24 Kasım Öğretmenler Günü için yarışmacılarına sürpriz yapan şefler, ilkokul öğretmenleri tarafından kendilerine yazılan mektupları onlara teslim etti.

Yarışmacılar öğretmenlerinden gelen mektupları okurken son derece duygulandı. Hem kendileri hem arkadaşları için yazılanlar sonrası gözyaşlarını tutamadılar.

Söylenenler karşısında son derece duygulanan Somer Şef de mektuplar sonrası duygulandı ve kendine hakim olamadı.

Daha sonrasında duygusal hava dağıldı ve hummalı bir çalışmanın içine girildi. Yarışmacılar dokunulmazlık oyunu için karmaşık bir düelloyla uğraştı.

Bu esnada mavi ekip kaptanı Burak ve kırmızı grup kaptanı Ayaz, Mehmet Şef’i sinirlendiren hareketlerde bulununca, yukarı gönderildiler.

Özellikle Ayaz’ın hareketlerine son derece öfkelenen Mehmet Şef, sonlandığını göstermekten çekinmedi. Bakalım dokunulmazlık oyununda neler olacak…

MasterChef Türkiye, yeni kısmıyla yarın akşam 20:00’da TV8de.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu