Haber

SESOB Başkanı Demirgil, Beşiktaş maçında Sivasspor’a destek çağrısı yaptı

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları (SESOB) Genel Başkanı Hakan Demirgil ile Esnaf ve Sanatkarlar Demir Küme Sivasspor’un Genel Başkanı Hakan Demirgil, SporSüper Lig’in 23. haftasında Toto, kendisini 4 Şubat Cumartesi günü Beşiktaş maçına davet etti.

Demirgil, yaptığı yazılı açıklamada, Sivasspor’un Sivas’ın bir markası olduğunu ve şehre değerli katkılar sağladığını belirtti.

Kırmızı-beyazlı takımın Beşiktaş karşısında değerli bir maç oynayacağını vurgulayan Demirgil, “Bu maç Sivasspor’umuz kadar şehrimiz için de önemlidir. Maçlarda taraftar desteği bir takım için önemlidir.” terimleri kullandı.

Demirgil, Sivasspor’un ligde zor günler geçirdiğini ve taraftar desteğine ihtiyacı olduğunu belirtti.

“Beşiktaş maçında bu temeli göstermemiz lazım. Taraftarın desteği sürerse kadromuz da üst sıralara çıkar. Şimdi birlik olma, birlik olma zamanı. Herkesi grubuna sahip çıkmaya davet ediyorum. Esnaf ve sanatkarlarımızı bir günlük fedakarlık yaparak maça gelmeleri için teşvik ediyoruz.” Takımlarına tezahüratlarıyla destek vermelerini bekliyoruz. Taraftar desteğinin de alınacak galibiyette önemli rol oynayacağını belirtmek isterim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu