Haber

Ücretsiz İnternet Hizmeti Kayseri’de Büyük İlgi Görüyor

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş., şehir içi ulaşımı daha modern ve konforlu hale getirmek amacıyla 4,5 ay önce başlattığı ücretsiz internet hizmetiyle önemli bir başarıya imza attı. Hizmete girdiği ilk günden bu yana toplam 208 bin 369 kez kullanılan ücretsiz internet, özellikle seyahatlerde tercih edilen bir avantaj haline geldi.

Büyükşehir Belediyesi’nin raylı sistem ağını genişletip geliştirdiği, şehrin önemli noktalarına alternatif ve konforlu ulaşım imkanı sunduğu tramvay sınırları içindeki ücretsiz internet hizmeti vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Ulaşım A.Ş. Genel Müdürü Mehmet Canbulut, internet kullanım bilgilerine ilişkin değerlendirmesinde, özellikle kısa yolculuklarda gerçekleşen 208 bin 369 girişin, ücretsiz internet hizmetinin ne kadar değerli ve talep gören bir hizmet olduğunu gösterdiğini belirtti.

Hizmet kalitesini her zaman artırmak için çalışmaya devam ettiklerini belirten Canbulut, “4,5 ay önce başlattığımız ücretsiz internet dönemi sadece öğrencilerin değil diğer yolcuların da günlük hayatlarını kolaylaştırdı. Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Memduh Büyükkılıç, vatandaşlarımızın “Beklentilere daha hızlı cevap verebilmek için sürekli iyileştirme ve yenilik üzerinde çalışıyoruz” dedi.

Canbulut, Kayseri’de ulaşımın sadece hareketli değil, aynı zamanda modern ve konforlu olması hedefini destekleyen bu çalışmaların, yolcuların beklentilerini karşılama yönünde değerli bir adımı temsil ettiğini sözlerine ekledi. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu