Haber

“Annesinin Tercihlerine Saygı Duyuyorum” Kerimcan Durmaz, Annesiyle İlgili Yorumuna Gözyaşlarıyla Teşekkür Etti

Hızla YouTube günlerine dönen ve o günden bu yana gündemden düşmeyen Kerimcan Durmaz, annesiyle çektiği videonun ardından gelen yoruma gözyaşları içinde teşekkür etti.

Bir dönemlerin en tanınmış isimlerinden biri olan ancak kaotik skandallar nedeniyle ortadan kaybolan Kerimcan Durmaz, tek ve inanılmaz prodüksiyonlu kliplerinin ardından YouTube’a geri döndü!

Yakın arkadaşı Samet Liçina ile çektirdiği eğlenceli görüntülerle gündemde kalan Kerimcan Durmaz, yeni görüntülerini yayınlamak için yine sosyal medya kullanıcılarının heyecanla beklediği isimlerden biri oldu.

Samet’in annesiyle Bosna mantısı yaptığı videoyla bizi güldüren Kerimcan Durmaz’ın kızlık zarı yorumundan, Dilan Polat’ın “enerjisine”, Demet Akalın’ın tenceresinden kadınsı gücüne kadar vlogun her detayı ayrı bir olaydı.

Kerimcan Durmaz, Samet Liçina’nın annesinin ısrarı üzerine son bölümde kendi annesi Hülya’yı konuk etti!

Kerimcan ile annesi arasındaki yakın bağ gözden kaçmış gibiydi! Ancak bölümün en dikkat çekici kısmı Kerimcan Durmaz’ın “Gelin için söz veremem ama çocuk için söz verebilirim” diyerek annesine torun müjdesini vermesiydi?

Geçtiğimiz saatlerde sosyal medya hesabından yeni bir paylaşım yapan Kerimcan Durmaz, annesiyle çekildiği bölümün ardından bir sosyal medya kullanıcısının yorumuna teşekkür etti. Anne-oğul bağına vurgu yapan ve annesinin seçimine saygı duyduğunu gözlemleyen kullanıcının yorumu Kerimcan’ı gözyaşlarına boğdu!

İşte ilk o anlara ?

O halde Kerimcan’ın teşekkürünü gördükten sonra yorum yapan kullanıcının yaptığı tatlı yoruma? bakalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu