Ekonomi

Çiğ köfteci Komagene, 36 yıllık dönerciyi satın aldı

Pazarın değerli oyuncusu Komagene Çiğ Köfte, 36 yıldır pazarda yer alan tanınmış marka Rahmet Döner’i satın aldı. Satın alma işlemine ilişkin son imzanın geçen hafta perşembe günü atıldığı belirtiliyor.

Ekonomim’den Necla Dalan, “Çiğ köfteci Komagene 36 yıllık dönerci Bereket’i satın aldı” başlıklı yazısında satışla ilgili şu sözlere yer verdi:

Etsiz çiğ köftesiyle dünya markası olan Komagene’ye dönerci abi geldi. 36 yıllık geçmişi olan Rahmet Döner, Yörpaş ailesine katıldı. Rahmet Döner’in bir süredir sorunlar yaşadığı ve borcunun çok olması nedeniyle satıldığı dedikoduları kulislerde dolaşıyor. Satışa ilişkin son imzalar geçtiğimiz hafta perşembe günü atılırken, Komagene Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Ceyhun Tekdemir, “Türkiye’nin önemli markalarından Bereket Döner, Yörpaş A.Ş.’ye devredildi. Ailemize katıldığınızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Komagene olarak Bereket Döner’e hoş geldiniz diyor, adı gibi bize bereket getireceğine ve Bereket Döner’in tecrübesiyle birleşerek sektörde daha da güçlü bir konuma ulaşacağımıza inanıyoruz.”

(EKONOMİK HİZMET)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu