Haber

Naldo Pereira: Bu kazalar hayalleri ve aileleri yok ediyor

Antalya’da 7 Eylül’de, Antalyaspor’un Brezilyalı futbolcusu Naldo’nun kayınpederi İtalyan Walter Tilatti’nin (65) kullandığı 34 FG 4053 plakalı otomobil, kullandığı 07 ACP 207 plakalı otomobile yandan çarptı.

Kazada Walter Tilatti ve Naldo Pereria’nın oğlu Davi Pereria (4) ağır yaralandı. Yoğun bakımda tedavi gören Davi Pereria, kazadan 40 gün sonra, Walter Tilatti ise 66 gün sonra hayatını kaybetti.

“Sessiz kalamam”

Oğlunu ve kayınpederini trafik kazasında kaybeden Naldo Pereria, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Kayınpederime ve bu trajik kazada Davi’ye bakan herkese teşekkür ederim. Ama bu konuda sessiz kalamam, saat 11.00 sıralarında kimliği belirsiz bir kişinin çok hızlı gitmemesi gereken bir yerde aşırı hızlı gitmesi sonucu oğlum ve kayınpederim hayatını kaybetti. Eve gidiyorlardı.

“Bu kazalar aileleri yok ediyor.”

Ailemin ve benim katlandığımız acı herkese bir uyarı olsun. Trafik kurallarına saygı gösterin, emniyet kemerinizi takın, kendi hayatınızın ve başkalarının hayatlarının sorumluluğunu alın. Antalya’da sık sık kazalar oluyor ama böyle olmaması lazım. Bu kazalar hayallerin yok olmasına, ailelerin yok olmasına, yaşatmamız gereken çocukların hayatlarının sona ermesine neden oluyor. İnsanlar araç kullanırken daha sorumlu olsalardı tüm bu acılardan kaçınılabilirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu